Yaşam

Benim Adım Farah’ın Cumhuriyet’in 100. Yıldönümü Postu tüylerimi diken diken etti!

FOX’ta yayınlanan Adım Farah, 19. bölüm ön gösterimiyle sosyal medyada gündem oldu. Benham’ın bulduğu Farah için İran’dan gelenlerin kadınları ahlaksız olarak göstermelerine Tahir’in tepkisi ayakta alkışlandı.

FOX ekranlarında yayınlanan Adım Farah, geçtiğimiz haftalarda ikinci sezonuyla ekranlara geri dönerken, bu geri dönüş ilk sezona göre daha heyecanlı.

Kerimşah’ın babası Benham’ın diziye dönmesiyle Adım Farah’ta gerilim hiç bitmezken, dizinin 19. bölüm ön gösterimi tam anlamıyla tüylerimizi diken diken etti.

Farah’ı bulan Benham, İran’dan birçok güçlü kişiyi yanına davet ederken Tahir, Farah’ın kendisini günahkar ilan etmesine ve kıyafetleriyle ilgili yapılan yorumlara harika bir yanıt verdi.

“Bilin diye söylüyorum, hanımlarımız başlarını eğmezler, dimdik ayakta gözlerinizin içine bakarlar! “100 yıldır böyledir” sözleriyle yanıt veren Tahir, sosyal medyada gündem olurken, söz konusu sahne ve Cumhuriyetimizin 100. yıl dönümüne yapılan bu göndermeyle ilgili takdir dolu yorumlar yapıldı.

Öncelikle söz konusu sahneyi burada bırakalım:

Buradaki yorumları da okuyabilirsiniz:

?

?

?

?

?

?

?

?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu